نظافت منزل در اندیشه

نظافت منزل در دنیای امروز کار بسیار مهمی شده است. به همین منظور شرکت های خدماتی نظافتی متعددی در سراسر دنیا تاسیس شده اند. شرکت آذین پاک البرز، که یک شرکت خدمات نظافت منزل در اندیشه است. برای خانواده های ساکن اندیشه که به دلیل مشغله های بسیار، وقت کمی برای انجام امور منزل دارند میتواند به کمک شما  بیاید. خدمات نظافت در اندیشه در گذشته انجام نظافت منزل به عهده خانم های خانه دار بود اما امروزه با پیشرفت و مدرنیته شدن زندگی ها دیگر انجام کارها و نظافت منزل مختص خانم ها نیست، اکنون خانم ها همانند آقایان در جامعه شاغل هستند و پا به پای آنها کار می کنند. در این زمان شرکت های خدماتی و نظافتی به کمک خانواده ها می آیند تا کار خانواده ها را در مورد نظافت منزل و آپارتمان، پرستاری از کودک و سالمند و … راحت کنند. شرکت خدماتی و نظافتی در دنیای امروز جایگاه مهم و بالایی دارد ، امروزه اکثر خانواده ها و ادارات از خدمات این شرکت ها استفاده می کنند و زندگی تمیزی دارند.

خدمات شرکت آذین پاک البرز شامل:

نظافت منزل در اندیشه، نظافت راه پله و مشاعات،‌ پرستاری از کودک و سالمند، پذیرایی و مهمان داری، اسید شویی و کفسابی و … می باشد. نظافت منزل و ساختمان

 نظافت منزل در اندیشه به صورت زیر می باشد :

  • شستن و تِی کشیدن کف و سرامیک
  • شستن آشپزخانه و سینک ظرفشویی و اجاق گاز
  • گردگیری لوازم برقی و تلویزیون و میز و …
  • تمیز کردن شیشه ها و آینه و …
  • ‌شستن سرویس بهداشتی و حمام
  • جارو کردن و مرتب کردن پذیرایی و اتاق ها
  • تمامی امور نظافت منزل در اندیشه
حتما بخوانید: ساده ترین و سریعترین روش‌های نظافت مبل در منزل

پرستاری از کودک و سالمند در اندیشه :

یکی از مسئولیت های شرکت ما ، پرستاری از کودک و سالمند می باشد. اگر نیاز به پرستار برای فرزند خود دارید یا نگران پدر یا مادر کم توان خود هستید، دیگر نیازی نیست نگران باشید، کافیست با شرکت ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان و نسبت به خواسته های شما نیرو برای پرستاری از عزیزان شما ارسال شود.
  • نظافت راه پله و مشاعات:
نظافت راه پله و مشاعات شامل نظافت پارکینگ، حیاط، ورودی ساختمان و راه پله ها می باشد. که معمولا بسته به تمیز بودن ساختمان، هر هفته یک بار انجام می شود.
  • کفسابی و اسیدشویی:
اصولا سنگ شویی و شستن پارکینگ و حیاط با تمیزکننده ها انجام می شود اما در برخی موارد به دلیل رسوب و کثیفی بیش از حد، امکان شستن با تمیزکننده های عادی وجود ندارد و محبور به استفاده از کفسابی و اسیدشویی می شویم. اسیدشویی باید به وسیله متخصصان انجام شود زیرا درصورتی که میزان اسید استفاده شده زیاد، یا زمان استفاده از اسید طولانی باشد باعث آسیب های جبران ناپذیری می شود. نظافت منزل سخن آخر: در شرکت آذین پاک البرز، امکان درخواست نیروی خدماتی خانم یا آقا برای نظافت منزل در اندیشه، نسبت به خدمات نظافتی که نیاز دارید، توسط شما انتخاب می شود. اما برای برخی خدمات این انتخاب به عهده شرکت می باشد. به عنوان مثال برای اسیدشویی پارکینگ یا شستن دیوارها و انباری و … به دلیل نیاز به قدرت بدنی بالا بهتر است از نیروی خدماتی آقا استفاده شود. اکنون با خیال راحت و اطلاعات کامل می توانید نسبت به خواسته های خود از خدمات نظافتی شرکت ما استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات