شرکت خدماتی و نظافتی در اندیشه

امروزه شرکت های زیادی در زمینه خدمات نظافتی تاسیس شده است و شرکت آذین پاک البرز یک شرکت خدماتی و نظافتی در اندیشه است که از مجموعه ای از افراد حرفه ای و با تجربه در زمینه خدمات های مختلفی از جمله نظافت،‌ پرستاری، مهمانداری وپذیرایی،‌ آشپزی و …  تاسیس شده است. این شرکت با ارسال نیرو به دفاتر، منازل، شرکت ها و …، کارهای خدماتی که مورد نیاز شما باشد را به بهترین نحو انجام میدهد.

ما در شرکت آذین پاک البرز با بهترین افراد مجرب و کارآزموده توانسته ایم یکی از بهترین شرکت های خدماتی و نظافتی در اندیشه باشیم تا نیاز ساکنان این منطقه را برطرف کنیم. در ادامه این مقاله به توصیح بیشتر درباره شرکت میپردازیم.

خدمات نظافت منزل

تاریخچه شرکت های خدماتی نظافتی :

در دهه اخیر در کشور ما تحولات اجتماعی بسیاری از لحاظ فرهنگی و سطح زندگی رخ داده است. به طوری که تعداد خانم های شاغل در دهه اخیر رشد چشم گیری داشته است و روز به روز درحال افزایش است.

اشتغال خانم های خانه دار باعث شده است که بیشتر زمان خود را در بیرون از منزل بگذرانند این احساس نیاز را به وجود آورده که یک نیروی خدماتی و نظافتی را برای انجام کارهای خانه خود به خدمت بگیرند. از این رو افراد یک نفر را به عنوان مستخدم شخصی استخدام می کردند تا کارهای منزل مانند آشپزی و نظافت را انجام دهد. با گذشت زمان افراد بیشتری احساس نیاز به پیشخدمت کردند از این رو شرکت های خدماتی و نظافتی پدید آمدند.

ما در شرکت خدماتی و نظافتی در اندیشه با استخدام و آموزش نیروهای خدماتی با تجربه و کاربلد، این امر را برای شما راحت کردیم. اکنون شما می توانید در صورت نیاز به نیرو، برای نظافت خانه، آشپزی، پرستاری و … با شرکت ما تماس بگیرید و درخواست نیروی خدماتی کنید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما پرسنل ارسال کنند.

اکنون در هر شهری چندین شرکت خدماتی وجود دارد که ما اینجا به شرکت خدماتی نظافتی در اندیشه می پردازیم.

حتما بخوانید:‌ روش های نظافت سرویس بهداشتی

مزیت های شرکت خدماتی نظافتی در اندیشه:

  1. امکان ارسال سریع نیرو به مناطق نزدیک است.
  2. مزیت های مهم شرکت ما در اندیشه، برای افراد مسن و کم توان است که امکان نظافت خانه و رسیدگی به کارهای منزلشان را ندارند با وجود این شرکت به راحتی می توانند از خدمات نظافتی استفاده کنند.
  3. ارسال نیرو در اسرع وقت برای مهمانداری و نظافت پذیرایی در هر زمانی که نیاز دارید.

نظافت منزل در اندیشه

ویژگی کارکنانی که در یک شرکت خدماتی و نظافتی در اندیشه فعالیت میکنند  :

  • کارکنان شرکت امین و قابل اطمینان هستند
  • سابقه و تجربه کافی در زمینه کار خدماتی و نظافتی را دارند
  • حرف گوش کن، منظم، دقیق و مسئولیت پذیر هستند
  • هنگام کار کم حرف و کوشا هستند تا رضایت کامل شما را جلب کنند

ضمانت کاری مجموعه:

شرکت ما تضمین می کند درصورتی که از کار کردن یا برخورد پرسنل مجموعه راضی نبودید، تا یک ساعت بعد از ارسال پرسنل می توانید گزارش خطای وارده از پرسنل شرکت را بدهید و درخواست یک نیروی خدماتی دیگر کنید و درصورت تایید کم کاری پرسنل قبلی توسط ایشان، بدون دریافت هزینه مجدداً محل مورد نظر را نظافت می کند.

ارتباط با ما:

برای ارتباط با شرکت آذین پاک البرز که یک شرکت خدماتی و نظافتی در اندیشه است می توانید با مراجعه حضوری به دفتر شرکت و سایت ما درخواست خود را برای ارسال نیرو ثبت نمایید. همچنین شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات متنوع شرکت مانند پرستاری، خدمات مهمانداری و … نیز با شماره تلفن شرکت تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات