اسیدشویی پارکینگ

اسیدشویی پارکینگ نیز از جمله دیگر خدماتی است که شرکت های نظافتی می توانند برای شما به همراه داشته باشند.

این امر بر روی سنگ های گرانیت، سرامیک و بسیاری سنگ های دیگر انجام می شوند و می توانید به راحتی و تنها در عرض چند ساعت، محیطی کاملا تمیز و عاری از هرگونه آلودگی در اختیار داشته باشید.

اسیدشویی ها معمولا با استفاده از موادی همچون جوهرنمک، وایتکس و بسیاری مواد شوینده دیگر صورت می گیرد و می تواند آلودگی های بی شماری را از بین ببرد.

اسیدشویی پارکینگ به چه معناست؟

شاید این سوال به وجود آید که کلا اسیدشویی پارکینگ چه معنایی دارد و به چه منظوری انجام می شود؟

زمانی را تصور کنید که بر روی سنگ های کف پارکینگ، موادی ریخته شده است که موجب کثیفی و در عین حال ایجاد ظاهری نامناسب برای آن منطقه شده است.

در این حالت هر فردی نسبت به تمیز نمودن آن اقدامی می نماید که البته برخی از لکه ها به راحتی قابلیت شست و شو و همینطور از بین بردن را ندارند.

پس بهترین کار از نظر شما چه چیزی است؟ ما به شما اعلام می داریم که بهترین کار استفاده از خدمات شرکت های نظافتی می باشد که اسیدشویی پارکینگ را بر عهده دارند و با استفاده از مواد و دستگاه های خاصی نسبت به تمیز نمودن محیط مورد نظر شما اقدام می کنند.

حتی گاهی برخی از افراد علاوه بر تمیزی کف تمایل دارند تا سطح کاملا براق باشد که برای این کار از ساب براق کننده استفاده می شود.

گاها مشاهده شده است که بر روی زمین، ماسه و یا بتن ریخته که لازم است با استفاده از موادی آن را پاک نمود که تمامی این کارها تنها از شرکت های خدماتی نظافتی بر می آید.

از آن جایی که این امر، دستگاه های مخصوص به خود را می خواهد، بنابراین می توانند در کنار تجربه و تبحری که دارند، به راحتی نسبت به تمیز نمودن زمین اقدام کنند.

اسیدشویی پارکینگ

قیمت اسیدشویی پارکینگ

در کنار این که هر فردی تمایل دارد تا محیط خود را از هرگونه آلودگی تمیز نماید، به دنبال این هم می باشد تا قیمت این کار را بداند.

زیرا به هرحال افراد یک سری هزینه ها را به صورت جداگانه برآورد می کنند و لازم است تا بودجه انجام این کار را در اختیار داشته باشند.

در مقایسه با تعویض کف پارکینگ و یا مکان های دیگر که به راحتی تمیز شوند، اسیدشویی و کفسابی هزینه پایین تری به همراه دارد و به راحتی همانند روز اول می توان محیط را پاک نمود.

اما اگر به صورت دقیق نیاز داشته باشید تا در مورد قیمت این کار اطلاعاتی در اختیار داشته باشید، باید بدانید که با توجه به موارد زیادی این قیمت ها تغییراتی خواهند داشت.

به عنوان مثال متراژ و مساحت محیط در صورت کم و زیاد شدن می توانند عاملی در افزایش و یا کاهش قیمت ها باشند.

همچنین نوع آلودگی و کثیفی مکان مورد نظر هم اهمیت زیادی دارد و هرچه این آلودگی ها بیشتر باشد، لازم است تا از مواد شوینده بیشتری استفاده شود.

همینطور علاوه بر تمامی موارد فوق، باید زمان بیشتری هم صرف شود تا نتیجه همان چیزی باشد که افراد تمایل دارند.

در کنار این موارد می توان به افرادی که این کار را انجام می دهند هم اشاره ای داشته باشیم که افراد متبحر مطمئنا هزینه بالاتری را دریافت خواهند کرد و افراد مبتدی در این زمینه هزینه پایین تری می گیرند.

برای این که به صورت دقیق بتوانید در مورد هزینه های موجود اطلاعاتی داشته باشید، لازم است تا با مجموعه نظافتی تماس بگیرید و با توجه به اطلاعاتی که از شما می خواهند، قیمت دقیق را در اختیار داشته باشید.

مراحل اسیدشویی سنگ ها

لازم است قبل از این که نسبت به اسیدشویی اقدامی صورت گیرد، ابتدا تحقیق کنید که اسیدشویی برای چه نوع سنگ هایی مناسب است؟

زیرا گاها مشاهده شده است که اسیدشویی موجب شده است تا برخی از سنگ ها دچار تخریب شوند و مشکلات افراد را بیشتر کنند.

اگر انتخاب درستی نداشته باشید، ممکن است دچار مشکل شوید و در نهایت ناچارا در جهت تعویض کف اقدام نمایید.

قبل از این که نسبت به اسیدشویی اقدامی صورت بگیرد، لازم است تمامی گیاهانی که در آن ناحیه قرار دارند  می توانند جابجا شوند را از آن محیط دور کنید.

سپس با استفاده از مواد شوینده اسیدشویی پارکینگ و همراه با فرچه های سیمی و یا دستگاه های مخصوص و در دست داشتن دستکش نسبت به این امر اقدامی کنید.

توجه داشته باشید که پس از پاک کردن لکه ها و کثیفی های موجو در کف، باید به صورت کامل اسید را پاک نمایید تا ماندن آن موجب نشود که کف دچار آسیب شود. سطح مورد نظر کاملا با آب مورد شست و شو قرار گیرد تا هیچ گونه مشکلی برای سنگ های کف و محیط به وجود نیاید.

اسیدشویی پارکینگ

مزایای کفسابی سنگ و سرامیک

لکه گیری و تمیز نمودن پارکینگ های تجاری و اداری و حتی مسکونی از اهمیت بالایی برخوردار هستند و باید به درستی انجام شوند تا نتیجه دلخواه به وجود آید.

از مهم ترین مزایای اسیدشویی و کفسابی می توانیم به موارد ذیل اشاره داشته باشیم که عبارت هستند از:

  1. افزایش طول عمر سنگ ها زیرا با تمیز نمودن آن ها تمامی درزها گرفته می شود و احتمال شکستگی و ایجاد ترک در آن ها کم می شود.
  2. یکسان سازی کف پارکینگ با استفاده از تمیز نمودن آن ها انجام می شود و تمامی سنگ ها با یکدیگر تراز می شوند.
  3. صرفه جویی در هزینه ها با استفاده از این کار انجام می شود زیرا با استفاده از اسیدشویی و ساب زنی تمامی مشکلات سنگ ها از بین می رود و دیگر نیازی نیست که به صورت کامل تعویض شوند.

تمامی موارد فوق را می توانیم از مزایای اسیدشویی و کف سابی به شمار آوریم که اهمیت زیادی دارند و لازم است تا افراد با دقت زیادی نسبت به انتخاب بهترین روش اقدام کنند.

زیرا کسب بهترین نتیجه موجب می شود تا فرد بتواند تصمیم گیری بهتری داشته باشد و در نهایت اقدام مناسب تری را برای دفعات بعدی خود در نظر بگیرد.

 

تگ های مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات