مبل شویی

یکی از مهم ترین ارائه خدماتی که در حال حاضر برای مشتریان در منزل خود آن ها فراهم شده است، مبل شویی است.

جالب است بدانید که این خدمت نیز مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است و تمایل زیادی در رابطه با انجام این کار در محیط منزل خویش نشان داده اند.

از آن جایی که مبل شویی کار راحتی نیست و هر فردی توانایی انجام این کار را ندارد، لازم است با دستگاه های مخصوص و توسط افراد حرفه ای انجام شود.

استفاده از خدمات متخصصین مبل شویی

معمولا در شروع فصل بهار شاهد این هستیم که افراد بسیاری به دنبال متخصصینی می گردند تا بتوانند مبل های خود را مورد شست و شو قرار دهند.

خدمات مبل شویی به صورت کلی از پردرخواست ترین خدماتی است که در زمان های گوناگونی از سال طرفدار دارد.

با توجه به این که حمل مبلمان از منزل به محل شست و شو علاوه بر هزینه های اضافی، ممکن است خرابی هم به بار آورد، بنابراین ترجیح بیشتر افراد استفاده از این خدمات در منزل است.

همانطور که ارائه خدمات دیگر به تخصص کافی نیاز دارد، می توانیم مبلشویی را هم از آن دسته از خدماتی محسوب نماییم که نیاز دارند، افراد متخصص به آن مشغول باشند.

شناخت پارچه ای که در مبل به کار رفته است، حتی نوع لکه هایی که بر روی آن ریخته شده است، اهمیت زیادی دارد و بایستی که با مواد خاصی مورد شست و شو قرار گیرد.

در تمامی این حالات و شرایط، کمک گرفتن از متخصص بسیار مهم تلقی شود و تمامی امور نیز به بهترین شکل ممکن انجام شوند.

خدمات مبل شویی نیز با مواردی چون قالیشویی و یا فرش شویی متفاوت است و شاید برخی افراد با این تفکر که خود می توانند به راحتی آن را انجام دهند، ممکن است مشکلاتی را در مبلمان خود به وجود آورند.

مبل شویی

قیمت مبل شویی در منزل

توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که هر نوع مبل شویی قیمت متفاوتی دارد و لازم است قبل از شروع به کار با نظافت کننده در این رابطه صحبت شود.

شاید بخواهید در رابطه با نحوه قیمت گذاری های شست و شوی مبلمان اطلاعاتی کسب کنید.

مهم ترین مورد در این رابطه، توجه به تعداد مبل هایی است که دارید زیرا مبلمان نیم ست و تمام ست داریم.

شست و شوی مبل های هفت نفره کلاسیک و راحتی از نظر قیمتی با یکدیگر تفاوت هایی دارند و همین تفاوت را می توان در تعداد کمتر و یا بیشتر هم مشاهده کرد.

شست و شوی صندلی های نهارخوری و یا مبل هایی که تخت خوابشو هستند هم کاملا با مبل متفاوت هستند و باید با اصول خاص خود شسته شوند.

هزینه شستن خوشخواب های تخت هم می تواند با این روش مبل شویی انجام شود و هزینه جدا برای شما در پی دارد.

در کنار تمامی موارد فوق لازم است به هزینه ایاب و ذهاب هم اشاره ای نماییم که معمولا توسط شرکت های مبل شویی و قالیشویی دریافت می شود و باید پرداخت نمایید.

با این اوصاف لازم است در هنگام تماس با افراد متخصص و شاغل در این زمینه، تمامی اطلاعاتی که می تواند به تصویب قیمت نهایی کمکی داشته باشد را در اختیار کارشناسان قرار دهید.

در این حالت فرد کارشناس راحت تر می تواند قیمت نهایی شست و شو را به شما اعلام نماید.

مبل شویی

خدمات دریافتی از شرکت های مبل شویی در محل

برای این که بتوانید در رابطه با خدماتی که از شرکت های مبل شویی دریافت می نمایید، اطلاعاتی داشته باشید، باید بدانید که این خدمات شامل مواردی همچون گزینه های ذیل می باشد:

  1. شست و شوی موکت و خشک کردن آن ها
  2. خدمات شستن انواع مبل
  3. شست و شوی انواع صندلی ها
  4. خشکشویی و شستن انواع تشک های خوشخواب
  5. ارائه خدمات در زمینه شستن انواع بالش و حتی کوسن

همانطور که دقت می نمایید، شرکت هایی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، می توانند خدمات فوق را ارائه دهند و این شما هستید که تعیین می کنید کدام یکی از این خدمات برای شما انجام شود.

حتی لازم است دقت نمایید که این خدمات را علاوه بر محیطی همانند منازل، می توانید در محیط های اداری و تجاری هم دریافت دارید.

به عوان مثال ادارات، شرکت های دولتی و خصوصی، سینماها و آمفی تئاترها و بسیاری مکان های دیگر هم می توانند از این خدمات برخوردار شوند.

برای این که از دیگر خدمات قابل ارائه در محل آشنا شوید، می توانید از کارشناسانی که در مجموعه قرار دارند، اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید.

در حالت کلی دریافت این خدمات از شرکت ها در منزل و در محل می تواند بسیار مورد پسند افراد قرار گیرد و در پی دریافت خدمات از این مجموعه ها، آن هم به صورت مداوم برآیند.

مبل شویی در منزل چقدر زمان نیاز دارد؟

در صورتی که خود شما در رابطه با شست و شوی مبل های خود در منزل اقدامی داشته باشید، مطمئن باشید راه زیادی در پیش دارید.

حتی گاها مشاهده شده است که بیش از یک روز زمان برده است تا افراد بتوانند نسبت به تمیز نمودن و شست و شوی مبل های خویش اقداماتی داشته باشند.

بنابراین لازم است برای انجام اموری به این صورت، از افراد متخصص و حرفه ای کمک بگیرید تا نتیجه کار رضایت بالایی برای شما در پی داشته باشد.

در صورتی که از خدمات شرکت های نظافتی استفاده نمایید، بیشترین زمانی که صرف انجام آن می شود، چیزی در حدود یکی دو ساعت خواهد بود که البته بستگی به حجم کار شما دارد.

البته دقت نمایید که خشک نمودن مبل ها هم کار خاص خود را دارد و مسلما افراد عادی نمی توانند به راحتی این کار را انجام دهند و بایستی که با دستگاه خاص خود انجام شود.

با دستگاه مبل شویی به راحتی عملیات خشک نمودن مبل صورت می گیرد و دغدغه ای از این بابت وجود ندارد.

البته همانطور که اعلام نمودیم، زمان شست و شوی مبل و همینطور خشک نمودن آن ها به تعداد مبلمان و جنس آن ها بستگی دارد و حتی این مورد تعیین کننده قیمت نهایی هم می باشد.

 

تگ های مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات